Tere tulemast

napal-logoAS Napal on 1993 aastal kodumaisel kapitalil rajatud ettevõte, kelle tegevusalaks on soojusseadmete maaletoomine, paigaldamine ja hooldamine. Viimastel aastatel üha enam ka katlamajade ja koostootmisjaamade ehitamise peatöövõtt.

1998-ndal aastal asusime arendama elektri ja automaatika projekteerimise ja ehitamise poolt. Käesoleval ajal omame laialdaselt kogemusi tööstuspaigaldiste elektrifitreerimisel ja automatiseerimisel. Eriti tuuakse esile meie paigaldiste korrektset visuaalset välimust. Oleme suutelised alustama objekti projekteerimisest ning lõpetama selle automaatikasüsteemide programmeerimise (PLC), visualiseerimise (SCADA) ning käivitamise ja häälestusega. Loomulikult teostame kõik muud tööd, mis jäävad alguse ja lõpu vahele (kilpide koostamine, kaabliredelite montaaz jne).

1999-ndal aastal saime õiguse tuntud Soome  sagedusmuundurite tootja Vacon toodangu edasimüümiseks Eestis. 2010 aasta lõpus koostasime nende erinevatest muunduritest ka korraliku laoseisu, mis katab lisaks kohalikule turule ka Läti ja Leedu edasimüüjate vajadused. Lisa infot nende toodete kohta leiab www.vacon.ee lehelt.

Tänaseks oleme käiku andnud üle 1000 MW uute katlamajade ja ligi 500 MW renoveeritud katlamajade võimsusi(sh,üks katel KVGM 50,kaks katelt KVGM 100 ja üks katel PTVM 100, Ahtme 100MW tipukatlamaja jne).

Omaette spetsiifilise sektori meie tegutsemisalas moodustab naftasaaduste terminalidele rajatud termaalõli katlamajad, mis vahetavad välja vähem ökonoomsed aurukatlamajad.

Nii suure turuosa  hõlvamine on saanud  võimalikuks tänu meie poolt pakutavale kvaliteetsele 24 tundi ööpäevas toimivale teenindus süsteemile. Aastaks 2008 oli hooldusobjektide hulk kasvanud sellisele tasemele (tänaseks juba üle 100 objekit), mis vajas omaette ettevõtet. Selleks rajasime Napal Service OÜ

Objekti tehnilise lahenduste koostamisel lähtume eelkõige Tellija soovidest, täiendades seda oma pikaajaliste kogemustega. Vajadusel konsulteerime ka oma partneritega piiritagant. Omame koostöö kogemusi Soome, Rootsi, Taani, Saksa ja Prantsuse oma ala tipp spetsialistidega. Käime käsikäes koos tehnika arenguga, et pakkuda oma klientidele töökindlaid, mugavaid ja keskkonnasäästlike lahendusi.

Copyright 1996 - 2011 © AS Napal. All rights reserved. Nõmme tee 95 / Tüve 22A 11317 Tallinn Tel: +372 627 4700 Fax: +372 627 4710