AS Napal sõlmis koostöölepingu Eesti Suusaliiduga asudes toetama mäesuusatamise rahvuskoondist.

Katlamajade ja elektri ning automaatika süsteemide vallas tegutsev Tallinna ettevõte AS Napal toetab meie noort ja perspektiivikat mäesuusatamise rahvuskoondist nende pingutustes tõusta suusamaailma tippu. Kindlasti annab see olümpiahooajal sportlastele kindlustunde ning võimalused heatasemeliseks ettevalmistuseks ning oma sportlike eesmärkide saavutamiseks. 
  
Eesti Suusaliidu peasekretär Jaak Mae kinnitas, et AS- i Napal panus Suusaliidu tegemistesse on väga oluline ning kindlasti saab sponsorlepingust koostöö, millest saavad kasu mõlemad osapooled. ”Heameel on, et mäesuusatamise toetajate ring on jälle laienenud ning kohalikud ettevõtjad leiavad võimalusi toetada meie perspektiivikaid sportlasi. Kindlasti aitab ASi Napal toetus kaasa nende tulevikuplaanide elluviimisele. Tahtmist ja jaksu neil on, toetajate abi tõestab usku sellesse ning aitab kaasa Eesti suusatamise arenemisele. “ sõnas Mae. 

AS – i Napal juhataja Toomas Laanpere sõnul on nende ettevõte ikka aegajalt mõnda ala toetanud tantsulisest võimlemisest rattasõiduni välja. Aga see on jäänud pigem vastastikuse personaalse huvitundmise pinnale nagu ka viimati sprinter Piret Pormeisteri puhul. "Kuna ise olen viimased 17 aastat rahvasportlase mõõdus ikka kord-kaks igal aastal Alpide radu nautinud, on nüüdne koostööleping Eesti Suusaliiduga hingelähedasem ja süsteemsem ning meile jõukohane tähelepanuavaldus seda ala tähtsaks pidavatele tublidele noortele." lisas Laanpere 
   
Mäesuusatamise ravuskoondisesse kuuluvad Triin Tobi, Tõnis Luik ja Warren Cummings Smith. 
   
AS Napal on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, kes on katlamajade ja elektri ning automaatika süsteemide ehitamise turul tegutsenud juba 20 aastat.

Copyright 1996 - 2011 © AS Napal. All rights reserved. Nõmme tee 95 / Tüve 22A 11317 Tallinn Tel: +372 627 4700 Fax: +372 627 4710