Tänupühalaud meie suurematele tellijatele

As Napalil on traditsiooniks, et iga aasta novembri eelviimasel neljapäeval korraldame vastuvõtu oma suurematele klientidele. Seekord sattus see täpselt tänupühale ja seetõttu nimetasime koosviibimise tänupühalauaks.

Tnuphalaud_2012_2

Meeleolukas miljöös saime üheskoos tunda heameelt kordaläinud aasta eest. Tänukingituse said  suurim Vaconi sagedusmuundurite tellija, suurim ventiilide tellija, suurima katlamaja tellija ja selle aasta suurima objekti tellija. Peeti tänupõhakõnesiid, nauditi fantastilist vaadet öisele vanalinnale, maitsti hõrgutisi  ja loomulikult ei puudunud tantsupõrandalt peoliste hoogsad tantsupoognad. 

 Osalejate kommentaarid:

"Tere Toomas ja Napali pere,
Pidu oli jällegi väga sümpaatne ning igal sammul ja igas detailis oli näha, et üritus ei ole mitte lihtsalt järjekordne koosviibmine vaid hingega läbimõeldud õhtu.
Presidendi vastuvõtt energeetikutele!
Suur tänu!"

"Tänud toreda koosviibimise eest! Kõik oli viimase peal ,nagu alati!"

Tallinna_vaade1_1   Tallinna_vaade2_1

Kui meie kliendid on rahul AS Napali toimetamistega, siis võime ka ise rahul olla ja võtta vastu järjest suuremaid ja vastutusrikkamaid väljakutseid.


Copyright 1996 - 2011 © AS Napal. All rights reserved. Nõmme tee 95 / Tüve 22A 11317 Tallinn Tel: +372 627 4700 Fax: +372 627 4710